Güzelliğimiz cilt bakımı, makyaj, kıyafetler veya yeni bir saç şekli ile artırılamaz... Çünkü güzellik; doğuştan, doğamızda mevcuttur, bedenimizde değil, ruhumuzda bulunur...
http://palabs.net/wp-content/uploads/2021/03/palabsimza-copy-279x100.png

Nasıl Başladık

Yurtdışından ithal edilen ürünlerin yerine, en az onlar kadar kaliteli içeriklere sahip ürünleri üretebileceğimizi düşünerek başladık...

2000

İlaç ve kozmetik laboratuarlarında , formülasyon ve üretim  bölümlerinde  GMP  kuralları eşliğinde çalışarak  gereken  vizyon  ve  deneyimi  kazandık...

2005
Edindiğimiz tecrübe ile  cilt  bakımında  kullanılan  elliye  yakın  ürünü  dünya  standartlarındaki  kalite  ve  özen  ile  formüle  ederek  Sağlık Bakanlığından  üretim  izinlerini  aldık.
2017

... ve Palabs doğdu...

Sağlığa Önem Veriyoruz...

Cildiniz, ter, sebum (mumsu bir yağlı madde) üreterek mikroorganizmalardan, dehidrasyondan, ısıdan, ultraviyole ışıktan ve mekanik hasardan koruma sağlamaktır.

Yediğimiz besinler, çevresel toksinler ve kullanmaya karar verdiğimiz kozmetik ürünlerde bu fonksiyonları engelleyebilecek birçok faktör vardır.

Bu nedenle, daha sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik ederek (yalnızca bir ürünü reçete ederek değil) cilt bakımına bütünsel bir yaklaşım benimsiyoruz.

Ürünlerimizi, farmasötik düzeyde  sertifikalı, ilaç ve kozmetik sanayinde kullanılan hammaddelerden  formüle  ediyoruz. İçerisinde  paraben, parafin ve ucuz  dolgu  malzemeleri  gibi  zararlı  içerikleri  kullanmıyoruz.

Cildinizi sağlıklı ve etkili bir şekilde destekleyebilmeniz için size destek vermek istiyoruz.

SANCAK MAHALLESİ
TİFLİS CADDESİ
553 SOKAK 8/9, 06550
Çankaya/Ankara
ZAMANINDA TESLİMAT
Instagram hesabımızdan veya mail ile verdiğiniz siparişlerinizde aynı gün saat 15:00 e kadar ürünleriniz kargoya teslim edilmektedir.
İADE
Ambalajı açılmamış olması şartıyla hiçbir gerekçe göstermeksizin satın aldığınız ürün / ürünleri teslim aldığınız tarihten sonra 3 (üç) gün içerisinde iade edebilirsiniz.